sadsad x
asdasd
Kargo ve Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. iletken.net sitesinde yer alan ürünlerin (özel üretim ürünler hariç) tamamına yakını stoklarda mevcuttur. Hafta içi saat 15:00’a kadar vereceğiniz siparişleriniz aynı kargoya teslim edilir. Pazartesi-Perşembe günlerinde 15:00’dan sonra vereceğiniz siparişleriniz ertesi gün kargoya teslim edilir. Cuma 15:00’dan sonra ve Cumartesi-Pazar günü vereceğiniz siparişleriniz Pazartesi günü kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından iletken.net garantisi ile size teslim edilecektir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri;

  • Aras Kargo
  • Yurtiçi Kargo

Ücretsiz kargo imkânı iletken.net tarafından belirlenir. Ücretsiz kargo şartları iletken.net sitesinde açıkça belirtilir. Bu şartlar iletken.net tarafından değiştirilebilir veya tamamen kaldırılabilir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

iletken.net online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.